BeaverCraft hobby sada pro děti Carving Hobby Kit for Kids

Značka: BeaverCraft

bezpečná a zábavná vyřezávací sada "Kit for Kids" pro děti 8-12 let a začátečníky obsahující dětský řezbářský nůž, dva bloky dřeva, ochrannou pásku na prsty, smirkové papíry, tužku, sadu barev se štětcem a videonávod

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: BEAV-DIY08
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
BeaverCraft hobby sada pro děti Carving Hobby Kit for Kids
Značka: BeaverCraft
beavercraft DIY08 hobby kit for kids 07
Novinka Tip

Bezpečná a zábavná sada vše v jednom na vyřezávání dřeva pro děti a začátečníky obsahující vše potřebné k vytvoření úžasné figurky smrku.
Jedná se o speciálně navrženou sadu na vyřezávání pro věkovou kategorii 8 až 12 let a dospívající, která poskytuje dokonalou příležitost pobavit se a prozkoumat umění řezbářství.
Součástí je špičkový dětský řezbářský nůž a dva pečlivě vybrané polotovary z lípy o rozměrech 15 x 2.5 x 2.5 cm - každý detail je promyšleně navržený pro bezproblémový a příjemný zážitek z carvingu.
Sada dále obsahuje ochrannou měkkou elastickou samolepící pásku na prsty o šířce 5cm odolnou proti proříznutí, která chrání ruce a prsty před pořezáním a jinými zraněními při používání ostrých nástrojů.
V sadě dále naleznete obyčejnou tužku, hnědou a zelenou barvu pro domalování stromů, štětec a tři smirkové papíry 16.5 x 4.5 cm.
QR kód slouží pro naskenování videonávodu krok za krokem s jasnými pokyny pro vyřezávání figurky.
Perfektní dárek pro každého, kdo s řezbářstvím začíná.
Vyrobeno na Ukrajině.

BeaverCraft dětský řezbářský nůž Small Whittling Knife Leather Sheath C1KID
Univerzální řezbářský nůž speciálně navržený pro děti pro běžné řezání, vyřezávání a obecné zpracování dřeva, vhodný pro praváky i leváky.
Díky kvalitnímu zpracování se stává perfektním nástrojem pro různé řezbářské projekty, vyřezávání jemných křivek a tvorbu větších řezů.
Děti se potřebují naučit nové dovednosti a je mnohem bezpečnější, zdravější a moudřejší vštípit svým dětem ranou „kulturu nožů“, než je nechat vyrůst v nevědomosti.
Zbrusu nový model řezbářského nože určený speciálně pro děti a stává se tak pro ně prvním perfektním a bezpečným nástroje pro zpracování dřeva.
Zaoblená špička zabraňuje poranění a záštita zabraňuje sklouznutí dětských rukou na čepel, ale i přes svou zdánlivou bezpečnost je nůž plně funkční a ostrý.
Nůž je ručně vyrobený z vysoce kvalitní uhlíkové oceli s tvrdostí 56 - 58 HRC a dobře nabroušený, čepel je určená pro řezání měkkého i tvrdého dřeva.
Čepele z uhlíkové oceli dobře drží ostří a snadno se brousí, jsou však náchylnější ke korozi - nůž je třeba po použití důkladně vyčistit, vysušit a čepel občas přetřít olejem.
Pohodlná ergonomická rukojeť o délce 105 mm je vyrobena z jasanového dřeva, je leštěná a napuštěná přírodním lněným olejem.
Součástí je pouzdro z pravé vysoce kvalitní hnědé kůže s koženou šňůrkou, které zabraňuje pořezání při manipulaci s nástrojem a chrání čepel před opotřebením a poškozením.
Hmotnost 40 g, celková délka 155 mm, délka čepele 50 mm, šířka čepele 15 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezbářské a hobby sady
Záruka: 2 roky
určení: pro praváky
hmotnost: 245 g
rozměry balení: 26.5 x 6.5 x 6 cm
čepel: uhlíková ocel (56 - 58 HRC)
délka čepele: 50 mm
šířka čepele: 15 mm
celková délka: 155 mm
pouzdro: useň
EAN: 791163688128

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

beavercraft S43l spoon kuksa carving profi set rezbarska sada 01
Doprava zdarma
1 899 Kč

profesionální vyřezávací sada pro pokročilé pro detailní řezbu, hloubení a vyřezávání lžic v rolovacím plátěném pouzdru obsahující dva řezbářské nože C3/C4, prohnuté řezbářské...

Kód: BEAV-S43L
beavercraft S14 spoon carving set left handed rezbarska sada 05
Doprava zdarma
1 499 Kč

základní vyřezávací sada pro začátečníky i pokročilé leváky pro základní řezbu, hloubení a vyřezávání lžiček obsahující řezbářský nůž C4, lžičkový nůž SK2Oak a prohnuté...

Kód: BEAV-S14L
beavercraft S11L hook knife set rezbarska sada 05
Doprava zdarma
2 099 Kč

dokonalá vyřezávací sada na lžičky a misky pro začátečníky i pokročilé leváky obsahující dva lžičkové nože SK1/SK2 a dva lžičkové nože s prodlouženou rukojetí SK2Long/SK3Long

Kód: BEAV-S11L
beavercraft S10L wood carving set 12knives rezbarska sada 01
Doprava zdarma
4 599 Kč

vyřezávací sada pro pokročilé leváky v plátěném pouzdru navržená pro širokou škálu řezbářských technik obsahující jedenáct řezbářských nožů...

Kód: BEAV-S10L
beavercraft S43book spoon kusa profi set book left handed rezbarska sada 08
2 099 Kč

profesionální vyřezávací sada pro pokročilé leváky pro detailní řezbu, hloubení a vyřezávání lžic luxusním v dřevěném boxu obsahující dva řezbářské nože C3/C4, prohnuté...

Kód: BEAV-S43L BOOK
beavercraft S56 chip carving knives set leather roll rezbarska sada 01
Novinka
Doprava zdarma
2 429 Kč

speciální vyřezávací sada pro začátečníky i pokročilé navržená pro geometrickou řezbu, přesné ornamenty, abstraktní vzory a jemné linie obsahující čtyři řezbářské nože...

Kód: BEAV-S56
beavercraft S19book spoon carving set 4tools left handed rezbarska sada 07
Doprava zdarma
2 059 Kč

vyřezávací sada pro začátečníky i pokročilé leváky pro geometrickou řezbu, hloubení a vyřezávání lžic v luxusním dřevěném boxu obsahující dva řezbářské nože C1/C10s, lžičkový...

Kód: BEAV-S19L BOOK
beavercraft S58 basic wood carving knives set rezbarska sada 01
Doprava zdarma
2 549 Kč

vyřezávací sada v plátěném pouzdru pro pokročilejší řezbáře navržená pro vyřezávání jemných a úzkých řezů, zaoblování, vyrovnávání povrchů a opracování těžko dostupných míst...

Kód: BEAV-S58