BeaverCraft hobby sada pro děti Carving Hobby Kit for Kids

Značka: BeaverCraft
bezpečná a zábavná vyřezávací sada "Kit for Kids" pro děti 8-12 let a začátečníky obsahující dětský řezbářský nůž, dva bloky dřeva, ochrannou pásku na prsty, smirkové papíry, tužku, sadu barev se štětcem a videonávod
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: BEAV-DIY08
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
BeaverCraft hobby sada pro děti Carving Hobby Kit for Kids
Značka: BeaverCraft

Bezpečná a zábavná sada vše v jednom na vyřezávání dřeva pro děti a začátečníky obsahující vše potřebné k vytvoření úžasné figurky smrku.
Jedná se o speciálně navrženou sadu na vyřezávání pro věkovou kategorii 8 až 12 let a dospívající, která poskytuje dokonalou příležitost pobavit se a prozkoumat umění řezbářství.
Součástí je špičkový dětský řezbářský nůž a dva pečlivě vybrané polotovary z lípy o rozměrech 15 x 2.5 x 2.5 cm - každý detail je promyšleně navržený pro bezproblémový a příjemný zážitek z carvingu.
Sada dále obsahuje ochrannou měkkou elastickou samolepící pásku na prsty o šířce 5cm odolnou proti proříznutí, která chrání ruce a prsty před pořezáním a jinými zraněními při používání ostrých nástrojů.
V sadě dále naleznete obyčejnou tužku, hnědou a zelenou barvu pro domalování stromů, štětec a tři smirkové papíry 16.5 x 4.5 cm.
QR kód slouží pro naskenování videonávodu krok za krokem s jasnými pokyny pro vyřezávání figurky.
Perfektní dárek pro každého, kdo s řezbářstvím začíná.
Vyrobeno na Ukrajině.

BeaverCraft dětský řezbářský nůž Small Whittling Knife Leather Sheath C1KID
Univerzální řezbářský nůž speciálně navržený pro děti pro běžné řezání, vyřezávání a obecné zpracování dřeva, vhodný pro praváky i leváky.
Díky kvalitnímu zpracování se stává perfektním nástrojem pro různé řezbářské projekty, vyřezávání jemných křivek a tvorbu větších řezů.
Děti se potřebují naučit nové dovednosti a je mnohem bezpečnější, zdravější a moudřejší vštípit svým dětem ranou „kulturu nožů“, než je nechat vyrůst v nevědomosti.
Zbrusu nový model řezbářského nože určený speciálně pro děti a stává se tak pro ně prvním perfektním a bezpečným nástroje pro zpracování dřeva.
Zaoblená špička zabraňuje poranění a záštita zabraňuje sklouznutí dětských rukou na čepel, ale i přes svou zdánlivou bezpečnost je nůž plně funkční a ostrý.
Nůž je ručně vyrobený z vysoce kvalitní uhlíkové oceli s tvrdostí 56 - 58 HRC a dobře nabroušený, čepel je určená pro řezání měkkého i tvrdého dřeva.
Čepele z uhlíkové oceli dobře drží ostří a snadno se brousí, jsou však náchylnější ke korozi - nůž je třeba po použití důkladně vyčistit, vysušit a čepel občas přetřít olejem.
Pohodlná ergonomická rukojeť o délce 105 mm je vyrobena z jasanového dřeva, je leštěná a napuštěná přírodním lněným olejem.
Součástí je pouzdro z pravé vysoce kvalitní hnědé kůže s koženou šňůrkou, které zabraňuje pořezání při manipulaci s nástrojem a chrání čepel před opotřebením a poškozením.
Hmotnost 40 g, celková délka 155 mm, délka čepele 50 mm, šířka čepele 15 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezbářské a hobby sady
Záruka: 2 roky
určení: pro praváky
hmotnost: 245 g
rozměry balení: 26.5 x 6.5 x 6 cm
čepel: uhlíková ocel (56 - 58 HRC)
délka čepele: 50 mm
šířka čepele: 15 mm
celková délka: 155 mm
pouzdro: useň
EAN: 791163688128

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

beavercraft DIY10 wooden clogs hobby kit 01
Novinka
Doprava zdarma
1 529 Kč

sada pro vyřezání dřeváků "Clogs" pro začínající i pokročilé řezbáře obsahující univerzální řezbářský nůž, dláto, dva bloky dřeva, ochrannou pásku na prsty, smirkové papíry,...

Kód: BEAV-DIY10
beavercraft S38L spoon carving kit wood carving tools lefthanded rezbarska sada 01
Doprava zdarma
1 399 Kč

startovací vyřezávací sada v plátěném pouzdru pro začátečníky i pokročilé leváky navržená pro vyřezávání lžiček, misek, zaoblených předmětů nebo hlubokých drážek obsahující...

Kód: BEAV-S38L
beavercraft S68L multifunctional extended wood carving set 28 tools lefthanded rezbarska sada 01
Doprava zdarma
9 199 Kč

obsáhlá vyřezávací sada pro leváky se stojanem určená pro základní zpracování dřeva, vyřezávání lžic a misek, hloubení, geometrickou a detailní řezbu a řadu dalších činností...

Kód: BEAV-S68L
beavercraft S19X premium whittling set walnut handles 08
Doprava zdarma
2 259 Kč

vyřezávací sada v luxusním koženém pouzdru pro začátečníky i pokročilé pro geometrickou řezbu, hloubení a vyřezávání lžic obsahující dva řezbářské nože C1/C10s, lžičkový nůž...

Kód: BEAV-S19X
beavercraft S57 universal woodcarving set of 20 tools rezbarska sada 11
Doprava zdarma
11 489 Kč

obsáhlá vyřezávací sada se stojanem pro opravdové milovníky řezbářství určená pro základní zpracování dřeva, vyřezávání lžic a misek, hloubení, geometrickou a detailní řezbu a...

Kód: BEAV-S57
beavercraft S15X starter chip whittle knife set walnut rezbarska sada 06
Doprava zdarma
2 299 Kč

základní startovací vyřezávací sad v luxusním koženém pouzdru pro začátečníky i pokročilé pro základní a detailní řezbu obsahující tři řezbářské nože C6/C15/C16 s rukojeťmi z...

Kód: BEAV-S15X
beavercraft DIY03 wizard carving hobby kit 01a
789 Kč

startovací vyřezávací sada "Čaroděj" pro začátečníky i pokročilé obsahující řezbářský nůž, tři bloky dřeva, brusné papíry, ochrannou pásku na prsty s náplastmi, tužku, šablonu a...

Kód: BEAV-DIY03
beavercraft DIY09 hobby kit family fun 02
1 499 Kč

bezpečná a zábavná vyřezávací sada "Family Fun" pro dospělé, dospívající a děti obsahující univerzální řezbářský nůz, dětský řezbářský nůž, dva bloky dřeva, ochrannou pásku na...

Kód: BEAV-DIY09