BeaverCraft hobby sada pro děti Carving Hobby Kit for Kids

Značka: BeaverCraft
bezpečná a zábavná vyřezávací sada "Kit for Kids" pro děti 8-12 let a začátečníky obsahující dětský řezbářský nůž, dva bloky dřeva, ochrannou pásku na prsty, smirkové papíry, tužku, sadu barev se štětcem a videonávod
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: BEAV-DIY08
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
BeaverCraft hobby sada pro děti Carving Hobby Kit for Kids
Značka: BeaverCraft

Bezpečná a zábavná sada vše v jednom na vyřezávání dřeva pro děti a začátečníky obsahující vše potřebné k vytvoření úžasné figurky smrku.
Jedná se o speciálně navrženou sadu na vyřezávání pro věkovou kategorii 8 až 12 let a dospívající, která poskytuje dokonalou příležitost pobavit se a prozkoumat umění řezbářství.
Součástí je špičkový dětský řezbářský nůž a dva pečlivě vybrané polotovary z lípy o rozměrech 15 x 2.5 x 2.5 cm - každý detail je promyšleně navržený pro bezproblémový a příjemný zážitek z carvingu.
Sada dále obsahuje ochrannou měkkou elastickou samolepící pásku na prsty o šířce 5cm odolnou proti proříznutí, která chrání ruce a prsty před pořezáním a jinými zraněními při používání ostrých nástrojů.
V sadě dále naleznete obyčejnou tužku, hnědou a zelenou barvu pro domalování stromů, štětec a tři smirkové papíry 16.5 x 4.5 cm.
QR kód slouží pro naskenování videonávodu krok za krokem s jasnými pokyny pro vyřezávání figurky.
Perfektní dárek pro každého, kdo s řezbářstvím začíná.
Vyrobeno na Ukrajině.

BeaverCraft dětský řezbářský nůž Small Whittling Knife Leather Sheath C1KID
Univerzální řezbářský nůž speciálně navržený pro děti pro běžné řezání, vyřezávání a obecné zpracování dřeva, vhodný pro praváky i leváky.
Díky kvalitnímu zpracování se stává perfektním nástrojem pro různé řezbářské projekty, vyřezávání jemných křivek a tvorbu větších řezů.
Děti se potřebují naučit nové dovednosti a je mnohem bezpečnější, zdravější a moudřejší vštípit svým dětem ranou „kulturu nožů“, než je nechat vyrůst v nevědomosti.
Zbrusu nový model řezbářského nože určený speciálně pro děti a stává se tak pro ně prvním perfektním a bezpečným nástroje pro zpracování dřeva.
Zaoblená špička zabraňuje poranění a záštita zabraňuje sklouznutí dětských rukou na čepel, ale i přes svou zdánlivou bezpečnost je nůž plně funkční a ostrý.
Nůž je ručně vyrobený z vysoce kvalitní uhlíkové oceli s tvrdostí 56 - 58 HRC a dobře nabroušený, čepel je určená pro řezání měkkého i tvrdého dřeva.
Čepele z uhlíkové oceli dobře drží ostří a snadno se brousí, jsou však náchylnější ke korozi - nůž je třeba po použití důkladně vyčistit, vysušit a čepel občas přetřít olejem.
Pohodlná ergonomická rukojeť o délce 105 mm je vyrobena z jasanového dřeva, je leštěná a napuštěná přírodním lněným olejem.
Součástí je pouzdro z pravé vysoce kvalitní hnědé kůže s koženou šňůrkou, které zabraňuje pořezání při manipulaci s nástrojem a chrání čepel před opotřebením a poškozením.
Hmotnost 40 g, celková délka 155 mm, délka čepele 50 mm, šířka čepele 15 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezbářské a hobby sady
Záruka: 2 roky
určení: pro praváky
hmotnost: 245 g
rozměry balení: 26.5 x 6.5 x 6 cm
čepel: uhlíková ocel (56 - 58 HRC)
délka čepele: 50 mm
šířka čepele: 15 mm
celková délka: 155 mm
pouzdro: useň
EAN: 791163688128

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

beavercraft S01L spoon carving set rezbarska sada 01
969 Kč

základní vyřezávací sada ideální pro začátečníky leváky navržená pro vyřezávání lžiček a opracování dřeva obsahující řezbářský nůž C1, lžičkový nůž SK1, obtahovací kůži a...

Kód: BEAV-S01L
beavercraft S53 universal woodcarving seet of 10 tools 09
Doprava zdarma
4 599 Kč

velká vyřezávací sada se stojanem pro opravdové milovníky řezbářství určená pro základní zpracování dřeva, vyřezávání lžic a misek, hloubení, geometrickou a detailní řezbu...

Kód: BEAV-S53
beavercraft S70 extended wood carving set tools accessories rezbarska sada 01
Doprava zdarma
21 999 Kč

velmi rozsáhlá vyřezávací sada se dvěma stojany určená pro veškeré činnosti spojené se řezbářstvím, zpracováním dřeva, vyřezáváním lžic a misek, hloubením, geometrickou a...

Kód: BEAV-S70
beavercraft S14 spoon carving set left handed rezbarska sada 05
Doprava zdarma
1 499 Kč

základní vyřezávací sada pro začátečníky i pokročilé leváky pro základní řezbu, hloubení a vyřezávání lžiček obsahující řezbářský nůž C4, lžičkový nůž SK2Oak a prohnuté...

Kód: BEAV-S14L
beavercraft S69 extensive wood carving set beginners professionals rezbarska sada 01
Doprava zdarma
11 569 Kč

obsáhlá vyřezávací sada pro začátečníky i pokročilé se stojanem určená pro základní zpracování dřeva, vyřezávání lžic a misek, hloubení, geometrickou a detailní řezbu a řadu...

Kód: BEAV-S69
beavercraft DIY09 hobby kit family fun 02
Novinka
1 499 Kč

ezpečná a zábavná vyřezávací sada "Family Fun" pro dospělé, dospívající a děti obsahující univerzální řezbářský nůz, dětský řezbářský nůž, dva bloky dřeva, ochrannou pásku na...

Kód: BEAV-DIY09
beavercraft DIY04 celt spoon carving hobby kit 10
1 449 Kč

vyřezávací sada "Keltská lžíce" pro začátečníky i pokročilé obsahující dva řezbářské nože, polotovar s obrysy lžíce, obtahovací useň s brusnou pastou a brusnými papíry,...

Kód: BEAV-DIY04
beavercraft S19book spoon carving set 4tools left handed rezbarska sada 07
Doprava zdarma
2 159 Kč

vyřezávací sada pro začátečníky i pokročilé leváky pro geometrickou řezbu, hloubení a vyřezávání lžic v luxusním dřevěném boxu obsahující dva řezbářské nože C1/C10s, lžičkový...

Kód: BEAV-S19L BOOK