BeaverCraft hobby sada Family Fun Carving Hobby Kit

Značka: BeaverCraft
bezpečná a zábavná vyřezávací sada "Family Fun" pro dospělé, dospívající a děti obsahující univerzální řezbářský nůz, dětský řezbářský nůž, dva bloky dřeva, ochrannou pásku na prsty, smirkové papíry, tužku, sadu barev se štětci a videonávod
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: BEAV-DIY09
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
BeaverCraft hobby sada Family Fun Carving Hobby Kit
Značka: BeaverCraft
beavercraft DIY09 hobby kit family fun 02
Novinka

Objevte nový koníček a buďte v kontaktu se svými blízkými prostřednictvím podmanivého umění vyřezávání ze dřeva.
Rodinná zábavná sada DIY09 na vyřezávání ze dřeva je dokonalou vstupní branou do světa nápaditých praktických zážitků.
Tato univerzální startovací sada nabízí nekonečnou zábavu pro začátečníky, děti i dospělé.
Tato komplexní sada na vyřezávání obsahuje všechny základní nástroje a materiály, které vám pomohou začít s uměním vyřezávání ze dřeva.
Obsahuje dva vysoce kvalitní řezbářské nože s koženými pouzdry - jeden pro dospělé a jeden pro děti.
Oba řezbářské nože mají odolné a spolehlivé čepele z uhlíkové oceli a ergonomické dřevěné rukojeti.
Kromě nožů obsahuje sada dvě obyčejné tužky a dva polotovary o rozměrech 10 x 5 x 5 cm z lípy s hladkou strukturou, která je měkká a snadno se vyřezává.
V sadě naleznete také smirkové papíry, které zajistí, že vaše řezbářské projekty budou mít profesionální povrch a nože zůstanou ostré.
Jde o dva smirkové papíry P320 11 x 5 cm, dva smirkové papíry PS8A P150 16 x 5 cm a osm smirkových papíru PS30 11.5 x 5 cm.
Chcete-li svým výtvorům dodat barevné akcenty, je zde bílá a hnědá barva a dva štětce.
Sada dále obsahuje sadu náplastí a ochrannou měkkou elastickou samolepící pásku na prsty o šířce 5cm odolnou proti proříznutí, která chrání ruce a prsty před pořezáním a jinými zraněními při používání ostrých nástrojů.
Sada vám umožní vytvořit okouzlující dřevěné houby díky obsáhlé brožuře s návody krok za krokem a videonávodem.
QR kód slouží pro naskenování videonávodu krok za krokem s jasnými pokyny pro vyřezávání.
Ať už s vyřezáváním ze dřeva začínáte, hledáte kreativní způsob, jak se sblížit s rodinou, nebo produktivní zábavu, sada DIY09 Family Fun Wood Carving Kit nabízí řešení vše v jednom.
Zažijte radost z vlastní tvorby, vytvořte si nezapomenutelné suvenýry a vydejte se na obohacující cestu za koníčkem s touto všestrannou řemeslnou sadou pro dospělé, dospívající a děti.
Vyrobeno na Ukrajině.

BeaverCraft řezbářský nůž Whittling Knife Leather Sheath
Univerzální řezbářský nůž navržený pro běžné řezání, vyřezávání a obecné zpracování dřeva.
Díky kvalitnímu zpracování se stává perfektním nástrojem pro různé řezbářské projekty, vyřezávání jemných křivek a tvorbu větších řezů.
Nůž je ručně vyrobený z vysoce kvalitní uhlíkové oceli s tvrdostí 56 - 58 HRC a dobře nabroušený.
Čepele z uhlíkové oceli dobře drží ostří a snadno se brousí, jsou však náchylnější ke korozi - nůž je třeba po použití důkladně vyčistit, vysušit a čepel občas přetřít olejem.
Čepel nože je určená pro řezání měkkého i tvrdého dřeva.
Pohodlná ergonomická rukojeť o délce 125 mm je vyrobena z dubového dřeva, je leštěná a napuštěná přírodním lněným olejem.
Součástí je pouzdro z pravé vysoce kvalitní hnědé kůže, které zabraňuje pořezání při manipulaci s nástrojem a chrání čepel před opotřebením a poškozením.
Nůž je vhodný pro praváky i leváky.
Hmotnost 45 g, celková délka 205 mm, délka čepele 80 mm, šířka čepele 15 mm.

BeaverCraft dětský řezbářský nůž Small Whittling Knife Leather Sheath C1KID
Univerzální řezbářský nůž speciálně navržený pro děti pro běžné řezání, vyřezávání a obecné zpracování dřeva, vhodný pro praváky i leváky.
Díky kvalitnímu zpracování se stává perfektním nástrojem pro různé řezbářské projekty, vyřezávání jemných křivek a tvorbu větších řezů.
Děti se potřebují naučit nové dovednosti a je mnohem bezpečnější, zdravější a moudřejší vštípit svým dětem ranou „kulturu nožů“, než je nechat vyrůst v nevědomosti.
Zbrusu nový model řezbářského nože určený speciálně pro děti a stává se tak pro ně prvním perfektním a bezpečným nástroje pro zpracování dřeva.
Zaoblená špička zabraňuje poranění a záštita zabraňuje sklouznutí dětských rukou na čepel, ale i přes svou zdánlivou bezpečnost je nůž plně funkční a ostrý.
Nůž je ručně vyrobený z vysoce kvalitní uhlíkové oceli s tvrdostí 56 - 58 HRC a dobře nabroušený, čepel je určená pro řezání měkkého i tvrdého dřeva.
Čepele z uhlíkové oceli dobře drží ostří a snadno se brousí, jsou však náchylnější ke korozi - nůž je třeba po použití důkladně vyčistit, vysušit a čepel občas přetřít olejem.
Pohodlná ergonomická rukojeť o délce 105 mm je vyrobena z jasanového dřeva, je leštěná a napuštěná přírodním lněným olejem.
Součástí je pouzdro z pravé vysoce kvalitní hnědé kůže s koženou šňůrkou, které zabraňuje pořezání při manipulaci s nástrojem a chrání čepel před opotřebením a poškozením.
Hmotnost 40 g, celková délka 155 mm, délka čepele 50 mm, šířka čepele 15 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezbářské a hobby sady
Záruka: 2 roky
určení: pro praváky, pro leváky
hmotnost: 482 g
rozměry balení: 21 x 10.5 x 6.5 cm
čepel: uhlíková ocel (56 - 58 HRC)
pouzdro: hovězí useň
EAN: 729043635856

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

beavercraft DIY02 dala horse carving hobby kit 09
1 189 Kč

vyřezávací sada "kůň Dala" pro začátečníky i pokročilé obsahující řezbářský nůž, polotovar s obrysy koně, obtahovací useň s brusnou pastou a brusnými papíry, ochrannou pásku na...

Kód: BEAV-DIY02
beavercraft S57 universal woodcarving set of 20 tools rezbarska sada 11
Doprava zdarma
11 489 Kč

obsáhlá vyřezávací sada se stojanem pro opravdové milovníky řezbářství určená pro základní zpracování dřeva, vyřezávání lžic a misek, hloubení, geometrickou a detailní řezbu a...

Kód: BEAV-S57
beavercraft S70 extended wood carving set tools accessories rezbarska sada 01
Doprava zdarma
21 999 Kč

velmi rozsáhlá vyřezávací sada se dvěma stojany určená pro veškeré činnosti spojené se řezbářstvím, zpracováním dřeva, vyřezáváním lžic a misek, hloubením, geometrickou a...

Kód: BEAV-S70
beavercraft S19X premium whittling set walnut handles 08
Doprava zdarma
2 259 Kč

vyřezávací sada v luxusním koženém pouzdru pro začátečníky i pokročilé pro geometrickou řezbu, hloubení a vyřezávání lžic obsahující dva řezbářské nože C1/C10s, lžičkový nůž...

Kód: BEAV-S19X
beavercraft S43book spoon kusa profi set book left handed rezbarska sada 08
2 149 Kč

rofesionální vyřezávací sada pro pokročilé leváky pro detailní řezbu, hloubení a vyřezávání lžic luxusním v dřevěném boxu obsahující dva řezbářské nože C3/C4, prohnuté řezbářské...

Kód: BEAV-S43L BOOK
beavercraft DIY05 bear carving hobby kit 13
1 129 Kč

tartovací vyřezávací sada "Medvěd" pro začátečníky i pokročilé obsahující řezbářský nůž, dva bloky dřeva, obtahovací useň s brusnou pastou a brusnými papíry, ochrannou pásku na...

Kód: BEAV-DIY05
beavercraft DIY06 santa hobby kit 07
1 099 Kč

univerzální vyřezávací sada "Santa" pro začínající řezbáře obsahující řezbářský nůž, dva bloky dřeva, obtahovací useň s brusnou pastou, ochrannou pásku na prsty s náplastmi,...

Kód: BEAV-DIY06
beavercraft S13 carving spoon set rezbarska sada 03
Doprava zdarma
1 589 Kč

vyřezávací sada pro začátečníky i pokročilé leváky pro detailní řezbu a vyřezávání lžic v rolovacím plátěném pouzdru obsahující dva řezbářské nože C4m/C8, lžičkový nůž SK1,...

Kód: BEAV-S13L